Yaklasan maclar bu hafta sonu Cuma'dan Pazar'a.

Scorebat

Scorebat alternatifleri nelerdir? Scorebat yerine nereden maç izlenir? 2022

Scorebat yerine nereden kesintisiz maç yayınları bulabilirim diyorsanız cevabınız burada. Tıklayın, yasal ve en iyi canlı maç sitelerini öğrenin. Şimdi incele ..

/assets/nicole-sommer.jpg
Nicole Sommer - Futbol uzmani Son guncelleme: Pazar, 04.Aralik 2022 — 3 dakikada oku
Yazar Biyografisi
Merhaba. Benim adım Nicole Sommer. Ben büyük bir futbol meraklısıyım ve tüm dünyada TV'de ve çevrimiçi futbol izlemenin en kolay yolu hakkında çok fazla araştırma yapıyorum.
Önemli Sorumluluk Reddi  Site Scorebat onaylamıyor veya desteklemiyoruz. Çevrimiçi canlı yayınları izlerken lütfen yerel yasa ve yönetmelikleriniz dahilinde faaliyet gösterdiğinizden ve orijinal sertifika sahiplerinden içerik tükettiğinizden emin olun.

Scorebat features football live scores and live videos from all the top leagues globally. Users can opt for a paid account to have an ad-free experience. Tapping on the calendar allows users to navigate between dates and select which game schedule or results they want to view. The site has a minimalist design with only the logos and icons to add pops of color against a white background. The site has a fixed sidebar navigation, but clicking on the "countries" category would lead you to a long list of information that will entail some long scrolling. Fans from Nigeria take the top spot in terms of site traffic/visits, with UK coming in a very close second.

Hakkimizda    Sartlar ve kosullar     Bize Ulasin